Negotin Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Negotin Cafe

Mesto dobre zabave! www.negotin-cafe.com Mesto dobre zabave!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najlepse ljubavne SMS poruke....

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Lutak
Admin
Lutak


Broj poruka : 28
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.08.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeUto Avg 21, 2007 2:30 pm

Udaj se za mene.....?

29.07.2007
Nazad na vrh Ići dole
http://www.negotin-cafe.com
Lutak
Admin
Lutak


Broj poruka : 28
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.08.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeUto Avg 21, 2007 2:30 pm

Napisi mi pesmu,molila me......

Bice pesma,ludo jedna.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.negotin-cafe.com
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:25 pm

Da li te srce boli, i sve se u tebi lomi, kad je ona tuzna? Da, to je Ljubav.

Ne mozes skinuti pogled, ili ruke sa njega? To nije Ljubav, to je Pozuda.

Da li bi mu dala svoje srce, svoj zivot, svoju smrt? Da, to je Ljubav.

Da li mu govoris svakog dana da je jedini na kojeg mislis? To nije Ljubav, to je Laz.

Da li si sa njim zbog te slepe, neshvatljive mesavine bola, srece i uzivanja, koja te privlaci k njemu, i cvrsto te drzi? Da, to je Ljubav.

Da li te privlace drugi, ali ipak ostajes sa njim, bez trunke pokajanja? Da, to je Ljubav.

Ponosna si na njega, i zelis svima da ga predstavis? To nije Ljubav, to je Sreca.

Da li zaplaces zbog njegovog bola, mada ga on dobro podnosi, jer je jak? Da, to je Ljubav.

Da li si sa njim, jer jedan pogled na njega, i srce tvoje preskace? To nije Ljubav, to je Strast.

Sa njim si, jer tako svi drugi hoce? To nije Ljubav, to je Lojalnost.

Da li on oseca tvoje srce, i dira te duboko u dusu, tako da te boli jako? Da, to je Ljubav.

Onda, zasto, zasto volimo kad je Ljubav tako bolna, i predstavlja takvo mucenje? Zasto u svojim zivotima svi tragamo za Ljubavlju? Za tom boli i agonijom? Tim mucenjem, koje nas ubija? Zasto? Zato sto je to LJUBAV.

Zelis ga, jer znas da je on tamo? To nije Ljubav, to je Usamljenost.

Da li prihvatas njegove greske samo zato jer su one deo njega? Da, to je Ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:26 pm

Tvoja ljubav je kao potok što iz raja tece,zbog tebe je moj život pun srece. Šaljem ti poljubac sladji od meda,ti si ono što meni u životu treba!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:27 pm

Na ovom ekranu zelene boje nemogu stati sve zelje moje al mogu stati 24 slova: PREVISE TE VOLIM LJUBAVI MOJA!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:29 pm

One koje volimo uvek izgubimo,retko ili nikad više se ne zaljubimo... Sve što posle dodje bekstvo je od krize, samo jednom se voli,sve ostalo su reprize!!!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:29 pm

moje srce bez tebe pati, i kako mi je u dusi nikada neces znati. kao sto te volim voli i ti mene, jer sve sto osecam to je samo za tebe!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:30 pm

Mali zeleni gledaju i nije im jasno sto radimo budni ovako kasno i sto je u ovome toliko krasno da tipkamo poruke ovako slasno...
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:31 pm

Kad udjes u sveti hram, okreni se prema IKONI i cuces stihove moje "NAJVISE MI ZNACE OCI TVOJE", cuvaj se NAJMILIJE MOJE...
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:31 pm

ime mi je STRAVA telo boli GLAVA prezime strano VOLIM TE odavno a za onu laku noc zovi mene upomoc da prilegnem pored tebe i da pravimo SLATKE B.E.B.E...
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:32 pm

Ova poruka ima svoj zadatak,da ti na lice stavi osmeh sladak. ako nije uspela odmah se nje resi,a ako jeste opet se nasmesi:)
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:33 pm

Poruka ova nek te razveseli salje ti je neko ko te mnogo zeli vec odavno ti si zelja srca moga poruku ti saljem preko mobilnoga!!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:33 pm

Da mogu snove u javu da pretvorim,da te ugledam cim oci otvorim,da umjesto vode tvoje usne pijem, da te uvjek volim a da to ne krijem!!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:34 pm

Rekli su mi da je zivot tuga,da nema pravog druga,da svaka ruza ima trn, da je svaki dan crn. Rekli su mi da su svi ljudi zli, izgleda da nisu znali da POSTOJIS TI
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:34 pm

Na ovom Svetu mnogi su ljudi zli. Znaj da ti prijatelji ne mogu biti svi. Mnoga ce prijateljstav puci i goreti,ali ce te samo pravi prijatelj voleti!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:35 pm

Tri mala srca donesu ti tri male poruke: "Uvek sam tu za tebe" "Volim te" "Nikad te necu zaboraviti"!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:35 pm

Ako ti ikad zaplace oko, ako te neko povredi duboko,ako ti ikad zadrhti dusa,ako nema ko da te slusa,ako ikada vrisnes u snu , nazovi me i ja bit cu tu.
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:36 pm

Sedim kraj otvorene knjige, reci napisati ne mogu, reci prozboriti ne mogu, sve zbog tebe...Ruka mi drhti, usne mi gore, sve zbog tebe...JER TEBE VOLE!!!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:36 pm

Koliko TE VOLIM ja ti necu reci, odgovor je težak pa cu ga izbeci, reci cu ti samo da je blizu neba, reci da li je dosta ili još treba?!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:37 pm

I bože daj neka te odvede miljama od mene, neka te zavede i preveri pa da vidiš kako je zaspati na medu, a budit se na ledu...
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:37 pm

Ja sam najlepsi gad sto seta kroz grad, najzgodnije zlo koje gazi tlo, najveci lik koga je stvorio Bog , i zato cu napraviti slatki haos od zivota tvog!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:38 pm

Da li znas koliko mi nedostajes? NE! Da li znas koliko mi znacis? NE! Da li znas koliko te volim? Ne! E pa moras priznati da o nekim stvarima u zivotu nemas pojma!
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:38 pm

Nedostajes mi ti i one noci. Nedostajes mi ti, tvoj glas i oci. Nedostajes mi ti, a noc je tako duga... Nedostajes mi ti za san, za mir, za ljubav...
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:38 pm

Ako ti odlaze oni koje volis i minuti postanu sve kraci, nemoj plakati iako ti se place, ljudi su odavno shvatili, odlaze, da bi se vratili...
Nazad na vrh Ići dole
PEUGEOT_309
Tinejdzer
Tinejdzer
PEUGEOT_309


Broj poruka : 122
Godina : 37
Location : ng
Datum upisa : 25.09.2007

Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:39 pm

I svaki put kad legnem bez obzira koliko nahranim sebe tvojim imenom, ostajem gladna tvog dodira, ovisnik tvog pogleda...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najlepse ljubavne SMS poruke.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepse ljubavne SMS poruke....   Najlepse ljubavne SMS poruke.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najlepse ljubavne SMS poruke....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Najlepse zene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Negotin Cafe :: Negotin Cafe :: Spavaca soba-
Skoči na: